O MĚ
Konzultace k horoskopu, výklad karet anebo automatickou kresbu realizuji po dohodě předem též komunikací po telefonu nebo přes SKYPEE

Již od roku 1998 se věnuji Astrologii, výkladu z karet TAROTU, Kraniosakrální terapii a kraniální biodynamice, práci s energiemi (čištěním aury, harmonizaci a opravování jemněhmotných těl - spirituální chirurgii) a zasvěcuji do Reiki.


Absolvovala jsem léčitelskou školu Alternativní medicíny a biotroniky manželů Sehnalových, astrologickou školu Zdeňky Kavalové a Rudolfa Starého; kurz na nižšího zdravotníka v Praze u Stanislava Flandery. Vlastním certifikát Nižšího zdravotníka - klasickou a regenerační masáž, Estetické formování postavy a Sportovní a regenerační masáž se zaměřením na Snéhan a další ...

Protože jsem od r. 1998 měla absolvované vzdělávací, certifikované kurzy na Kranio - sakrální terapii a Reiki v Dolním Podluží a další semináře a kurzy ... věnuji pozornost především těmto zmíněným harmonizujícím a regenerujícím metodám: Kranio sakrální terapie, Somato emocionální uvolnění a Reiki. Daly smysl mé představě o tom, jak obohatit naše životy, posílit mysl a tělo a probudit v organismu jeho přirozenou schopnost seberegenerace.

Tyto terapie též ve své praxi doplňuji analýzou horoskopu narození klienta a vším, co s ním souvisí, výkladem z karet, konstelacemi anebo automatickou kresbou.

Teším se na Vaši důvěru a Váš zájem Zdeňka Svobodová


Pokud máte zájem o KRANIO SAKRÁLNÍ TERAPII - klikněte ZDE